Zhvillimi dhe rritja
javë pas jave

/Kërko kujdestare

Tiranë Kërkoj kujdestare

Teuta Kadriu

2-3 ne jav orë/ditë

Kerkoj kujdestare per 3 femit per 2-3 her ne jav Urgjent prej 13.05.19 Lajmroheni ne whats up ose viber 0041767608022

Detale Profili

  • orari: 2-3 ne jav
  • Pagesa: 500 frang Eur
  • duhani lejohet
  • me duhet përkujdesje për : 3 fëmijë

Kujdestarja duhet të bëjë këto shërbime shtesë:

  • Pastrimin e shtëpisë

/komuniteti