Zhvillimi dhe rritja
javë pas jave

/Kërko kujdestare

Prishtinë Kërkoj kujdestare

Nepi K

0 orë/ditë

URGJENT kerkoj nje kujdestare per nje te moshuar Grua ne cyrih switzerland per detaje ju lutem me kontaktoni ne numrin e tel viber ose whatsapp 0041763230836

Detale Profili

  • orari: 0
  • Pagesa: 0 Eur
  • duhani lejohet
  • me duhet përkujdesje për : 1 fëmijë

Kujdestarja duhet të bëjë këto shërbime shtesë:

  • Pastrimin e shtëpisë

/komuniteti