Zhvillimi dhe rritja
javë pas jave

/Kërko kujdestare

Prishtinë Kërkoj kujdestare

Seli Brovina

8 orë/ditë 1 vit eksperiencë

Kerkoj kujdestare Per me shum information kontaktoni ne numrin 0041792084904

Detale Profili

  • 1 vit eksperiencë
  • orari: 8
  • Pagesa: 0 Eur
  • duhani lejohet
  • me duhet përkujdesje për : 3 fëmijë

/komuniteti