Zhvillimi dhe rritja
javë pas jave

/Kërko kujdestare

Prishtinë Kërkoj kujdestare

Elisa B.

Gjat kohes kur jam ne pun orë/ditë 2 vite eksperiencë

Pershendetje jemi nje familje serioze nga zvicra jetojm ne kanton Bern. Kerkojm nje kujdestare per dy femijet ton prej muajt qershor me daten 15.6.2019.nese jeni te interesume ju lutem me kontaktoni ne ket numer viber ose whatsapp. 0041766906840

Detale Profili

  • 2 vite eksperiencë
  • orari: Gjat kohes kur jam ne pun
  • Pagesa: 600chf Eur
  • duhani lejohet
  • me duhet përkujdesje për : 2 fëmijë

/komuniteti