Zhvillimi dhe rritja
javë pas jave

/Kërko kujdestare

Podujevë Kërkoj kujdestare

Kaltrina Mulliqi

10 orë/ditë 2 vite eksperiencë

ershendetje kerkojm nje kujdestare per 2djemt e mi 2vjet e gjys dhe 5muajsh.kujdestarja duhet te ket eksperienc me femijet ti ,doje fmijet ,te jet e sinqert e paster higjenike e moralshmete ket mendjen te Puna.Kujdestarja duhet te kujdeset per femijet edhe per punet e shtepis .per ma shum info 0041766822526

Detale Profili

  • 2 vite eksperiencë
  • orari: 10
  • Pagesa: 500 Eur
  • duhani lejohet
  • me duhet përkujdesje për : 2 fëmijë

Kujdestarja duhet të bëjë këto shërbime shtesë:

  • Pastrimin e shtëpisë

/komuniteti