Zhvillimi dhe rritja
javë pas jave

/Kërko kujdestare

Malishevë Kërkoj kujdestare

A. Z.

7:45-17:15 orë/ditë

Pershendetje, jam duke e kerkua nje kujdestare prej 24.maj per ne kanton zürich. Kush ka interess let lajmrohet +4176 583 92 64

Detale Profili

  • orari: 7:45-17:15
  • Pagesa: 550fr Eur
  • duhani lejohet
  • me duhet përkujdesje për : 1 fëmijë

Kujdestarja duhet të bëjë këto shërbime shtesë:

  • Pastrimin e shtëpisë

/komuniteti