Zhvillimi dhe rritja
javë pas jave

/Kërko kujdestare

Prishtinë Kërkoj kujdestare

Bardha Berisha

3 apo 4 dit ndoshta edhe 1 muaj orë/ditë

Kerkoj urgjentisht nje dado e cila ka provoj pune ne ket aspekt te jet nga ptishtina te mos te ket problem te qendroj edhe naten ne banesen time do te jet vetem dado dhe femija ndoshta dhe nje moter e imja femijen dua qe te kujdeset mir per te sepse esht pika e dobet si per qdo nen sokoli djali im ka vetem nje nen bab nan mka mu kshtu qe per ket arsyje osht pika me e dobet per mua ju pershendes dhe ju lutem te ke shkruani vetem gra apo femra qe jan serioze dhe qe kan provoj ne kete aspekt +38343541110 ne viber

Detale Profili

  • orari: 3 apo 4 dit ndoshta edhe 1 muaj
  • Pagesa: Do ta bisedojm Eur
  • duhani nuk lejohet
  • me duhet përkujdesje për : 1 fëmijë

/komuniteti