Zhvillimi dhe rritja
javë pas jave

/Kërko kujdestare

Prishtinë Kërkoj kujdestare

Sadetja Ahmeti

Zvicer orë/ditë 3 vite eksperiencë

Kerkojm ni kujdestare jemi ni familije 5 antarshe . Femijet jan te rritur 13,12,11...kujdestarja duhet me pregadit buken edhe duhet me u kujdes per shtepijen ... ne preferojm vetem ne moshen 30 e ma shum ...

Detale Profili

  • 3 vite eksperiencë
  • orari: Zvicer
  • Pagesa: 600 fr. Eur
  • duhani lejohet
  • me duhet përkujdesje për : 3 fëmijë

/komuniteti