Zhvillimi dhe rritja
javë pas jave

/Kërko kujdestare

Preshevë Kërkoj kujdestare

Fitore Ibrahimi

9-20 orë/ditë 2 vite eksperiencë

Kerkojme nje dado per nje djal 2 vjec ne zvicerr te kanton Graubünden, do kujdesesh per djalin si per banesen. udha kthyse, dhoma gjumi private si dhe ushqim cfar deshiron. Preferohet te ishe nga Kumanova ose Presheva. kontakto +41798885880

Detale Profili

  • 2 vite eksperiencë
  • orari: 9-20
  • Pagesa: 500 Eur
  • duhani nuk lejohet
  • me duhet përkujdesje për : 1 fëmijë

Kujdestarja duhet të bëjë këto shërbime shtesë:

  • Pastrimin e shtëpisë

/komuniteti