Zhvillimi dhe rritja
javë pas jave

/Kërko kujdestare

Prishtinë Kërkoj kujdestare

Blerta Sadiku

8-18 orë/ditë 3 vite eksperiencë

Pershendetje kerkoj kujdestare me provoj pune mosha prej 30-45 jetojm ne züri jeni 5 antar mundesisht lajmrohuni me duheni ne fund te keti muaji me fillu kontakto ne nr +41766805941 ju falenderoj me shum respekt.

Detale Profili

  • 3 vite eksperiencë
  • orari: 8-18
  • Pagesa: 600 fr Eur
  • duhani lejohet
  • me duhet përkujdesje për : 3 fëmijë

Kujdestarja duhet të bëjë këto shërbime shtesë:

  • Pastrimin e shtëpisë

/komuniteti