Zhvillimi dhe rritja
javë pas jave

/Kërko kujdestare

Tiranë Kërkoj kujdestare

L G

I pa rregullt orë/ditë

Te nderuara Kujdestare . Jemi nje familje nga Zvicrra dhe kemi nevoj per nje kujdestare femijesh, qe nga Data 24 Maj ju lutem per informacione te me holsishme me kontaktoni ne nr e telefonit +41 79 917 04 40 viber wats app ..

Detale Profili

  • orari: I pa rregullt
  • Pagesa: Sipas marrveshjes Eur
  • duhani lejohet
  • me duhet përkujdesje për : 1 fëmijë

/komuniteti