Zhvillimi dhe rritja
javë pas jave

/Kërko kujdestare

Prishtinë Kërkoj kujdestare

V Alija

Sipas marrvjeshjes orë/ditë 2 vite eksperiencë

Te nderuara Kujdestare . Jemi nje familje nga Zvicra ( Zürich) dhe kemi nevoj per nje kujdestare Qe kujdeset per 2 femijet tane, nga Data 25. Qeshor ju lutem per informacione te me hollsishme me kontaktoni ne nr e telefonit +41 79 921 70 92 viber ose watsapp ..

Detale Profili

  • 2 vite eksperiencë
  • orari: Sipas marrvjeshjes
  • Pagesa: Sipas marrveshjes Eur
  • duhani nuk lejohet
  • me duhet përkujdesje për : 2 fëmijë

Kujdestarja duhet të bëjë këto shërbime shtesë:

  • Pastrimin e shtëpisë

/komuniteti