Zhvillimi dhe rritja
javë pas jave

/Kërko kujdestare

Tiranë Jam kujdestare

laura l

? orë/ditë

pershendetje kerkojm urgjent kujdestare per femi dhe kujdasja per banes mosha deri 40 vjew na kontaktoni viber whats app 004915257046483Detale Profili

  • Femër
  • ? orë / ditë
  • Pagesa: ?
  • Transporti nga ana juaj
  • Nuk e pi duhanin

Përkujdesje për fëmijët

Shërbime shtesë

  • Pastroj shtëpinë

/komuniteti