Zhvillimi dhe rritja
javë pas jave

/Kërko kujdestare

Prishtinë Kërkoj kujdestare

Arben Gji

6 orë/ditë

kerkoj babysitter apo puntore shpije 0791577847 what\'s ap ose viber rroga 900euro

Detale Profili

  • orari: 6
  • Pagesa: 900 euro Eur
  • duhani lejohet
  • me duhet përkujdesje për : 1 fëmijë

/komuniteti