Zhvillimi dhe rritja
javë pas jave

/Kërko kujdestare

Prishtinë Kërkoj kujdestare

Fam.S S

12h orë/ditë 10 vite eksperiencë

Kerkojm ndihmse ne punet e shtepis dhe ndihm ne kujdesin e 3 femijeve.. 2muj ne zvicerr 1 muj ne kosov gjat gjith kohesh esht njeri prej prinderve ne shtepi dhe ju ndihmon.. Mosha e puntores 35-45 vjeq Paga 600fr +41763939035

Detale Profili

  • 10 vite eksperiencë
  • orari: 12h
  • Pagesa: 600fr Eur
  • duhani nuk lejohet
  • me duhet përkujdesje për : 3 fëmijë

Kujdestarja duhet të bëjë këto shërbime shtesë:

  • Pastrimin e shtëpisë

/komuniteti