Zhvillimi dhe rritja
javë pas jave

/Kërko kujdestare

Kumanove Kërkoj kujdestare

A Lutfiu

. orë/ditë

Kerkoj kujdestare per kujdesjen e djalit dhe ndihm ne shtepi! Per detaje me kontaktoni ne numrin: +41791737517 Vetem femra serioze, faleminderit!

Detale Profili

  • orari: .
  • Pagesa: . Eur
  • duhani lejohet
  • me duhet përkujdesje për : 1 fëmijë

Kujdestarja duhet të bëjë këto shërbime shtesë:

  • Pastrimin e shtëpisë

/komuniteti