Zhvillimi dhe rritja
javë pas jave

/Kërko kujdestare

Tiranë Kërkoj kujdestare

Mimoza Biraci

7 me 19 orë/ditë 15 vite eksperiencë

Un dua te punesoem si bebisiter .dia gjuhen gjermane .kom punu bebisiter .jam 53 vjece nese ju intereson ju lutem me shkruni

Detale Profili

  • 15 vite eksperiencë
  • orari: 7 me 19
  • Pagesa: 500 eu Eur
  • duhani lejohet
  • me duhet përkujdesje për : 1 fëmijë

Kujdestarja duhet të bëjë këto shërbime shtesë:

  • Pastrimin e shtëpisë

/komuniteti