Zhvillimi dhe rritja
javë pas jave

/Kërko kujdestare

Preshevë Kërkoj kujdestare

Mirlinda Shala

8 orë/ditë 3 vite eksperiencë

Pershendetje jam Shkelzen Shala me gjith bashkshorten Mirlinda Shala.. kerkojm nje kujdestare per qiken ton Afronen se i mbush me 5gusht 3vjet.. jetojm ne zvicer afer zyrihit per intressin e juj.. ju lutem kontaktoni ne mesenzher privat te facebookit se na duhet nje kujdestare shum shpejt.. ju falemindorojm Fam. Shala +41762012028

Detale Profili

  • 3 vite eksperiencë
  • orari: 8
  • Pagesa: 500 Eur
  • duhani lejohet
  • me duhet përkujdesje për : 1 fëmijë

/komuniteti