Zhvillimi dhe rritja
javë pas jave

/Kërko kujdestare

Prishtinë Kërkoj kujdestare

Sadete Ahmeti

Zvicer orë/ditë 3 vite eksperiencë

Kerkojm kujdestare per ajo duhet te jet e sinqert edhe din me pregadit buken ne jem familije 5 antarshe femijet jan te rritur 13.12.10 vjeq ajo duhet te jet e dashur edhe e sinqert per ma shum lajmeroheni 0041787218399 ose 0041764434917

Detale Profili

  • 3 vite eksperiencë
  • orari: Zvicer
  • Pagesa: 600 Eur
  • duhani nuk lejohet
  • me duhet përkujdesje për : 3 fëmijë

/komuniteti