Zhvillimi dhe rritja
javë pas jave

/Kërko kujdestare

Kumanove Kërkoj kujdestare

Almira D.

8-9 ore ne dit orë/ditë

Mirmrama, kam nevoj per kujdestare per djalin tim dhe per pastrim te baneses. Ne vikend un pastroj vet. Jetoj ne zvicer. Me duhet kujdestare prej tani deri me 26korrik, ju lutem me kontaktoni ne nr. +41763782904

Detale Profili

  • orari: 8-9 ore ne dit
  • Pagesa: 500CHF muaji Eur
  • duhani lejohet
  • me duhet përkujdesje për : 1 fëmijë

Kujdestarja duhet të bëjë këto shërbime shtesë:

  • Pastrimin e shtëpisë

/komuniteti