Zhvillimi dhe rritja
javë pas jave

/Kërko kujdestare

Prishtinë Jam kujdestare

Ylberina M

4.8 orë/ditë 3 vite eksperiencë

Pershendetje kerkoj pune per pastrim shtepie 1ose2 here ne javte te interesuarat let tme kontaktoj ne kete numer familje serioze me kan 044844916Detale Profili

  • Femër
  • 3 vite eksperiencë
  • 4.8 orë / ditë
  • Pagesa: 25
  • Transporti nga ana juaj
  • Nuk e pi duhanin

Përkujdesje për fëmijët

/komuniteti