Zhvillimi dhe rritja
javë pas jave

/Kërko kujdestare

Prishtinë Kërkoj kujdestare

Rona Berisha

. orë/ditë

Kerkoj kujdestare urgjent per dy vajza ne zvicerr 5-3vjeqe +767328826

Detale Profili

  • orari: .
  • Pagesa: . Eur
  • duhani lejohet
  • me duhet përkujdesje për : 2 fëmijë

Kujdestarja duhet të bëjë këto shërbime shtesë:

  • Pastrimin e shtëpisë

/komuniteti