Zhvillimi dhe rritja
javë pas jave

/Kërko kujdestare

Prishtinë Kërkoj kujdestare

Arta Arta

? orë/ditë

Pershendetje, kerkojm nje Babysitter te moshes 42 deri 55. Te kujdeset per 2 femi te moshes 9 dhe 3 vjeqar, din ta pregadit buken per femijet dhe i ben ngapak punt e shtepis sipas mundsije. Ne jemi ne luzern CH. Te interesueret ju lutem me kontaktoni ne 0041791936017

Detale Profili

  • orari: ?
  • Pagesa: ? Eur
  • duhani nuk lejohet
  • me duhet përkujdesje për : 2 fëmijë

Kujdestarja duhet të bëjë këto shërbime shtesë:

  • Pastrimin e shtëpisë

/komuniteti