Zhvillimi dhe rritja
javë pas jave

/Kërko kujdestare

Fier Jam kujdestare

Markeliana Braka

8 orë/ditë 3 vite eksperiencë

Pershendetje kerkoj pune si kujdestare ne Zvicer. Jam e perkushtuar,e sjellshme serioze,punetore . Te dielen kam nevoje ta kem pushim. Mund te bej edhe punet e shtepise nderkohe qe femijet jane ne kopsht osé shkolle. KontaktI per familje serioze ne what's app 00355684041679Detale Profili

 • Femër
 • 3 vite eksperiencë
 • 8 orë / ditë
 • Pagesa: 700 osé 800
 • Transporti nga ana juaj
 • Nuk e pi duhanin
 • Mund të përkujdesem për : 2 fëmijë

Përkujdesje për fëmijët

Shërbime shtesë

 • Pregatis ushqim për fëmiun
 • Pastroj shtëpinë
 • Marr fëmiun nga kopshti/shkolla

Edukimi dhe kualifikimet

 • Shkollën e mesme
 • Kryqi i kuq/Ndihma parë
 • Tjera

/komuniteti