Zhvillimi dhe rritja
javë pas jave

/Kërko kujdestare

Shkup Kërkoj kujdestare

Hafije B.

8 orë/ditë 1 vit eksperiencë

Prshendetje kerkoj nje kujdetare per 2 vajzat e mija mosha 8 dhe 3 vjece nga muaj korik mosha pi 23deri 45vjece ju falemenderit

Detale Profili

  • 1 vit eksperiencë
  • orari: 8
  • Pagesa: Sibasmarveshjes Eur
  • duhani lejohet
  • me duhet përkujdesje për : 2 fëmijë

/komuniteti