Zhvillimi dhe rritja
javë pas jave

/Kërko kujdestare

Prishtinë Jam kujdestare

Mena Latifi (22)

orë/ditë

Pershendetje jam 22 vjeqare. Kerkoj pune si edukatore private me femijet nga klasa e 1-5, jam ne vitin e fundit te studimeve ne Fakultetin e Edukimit (UP) gjithashtu jam bursiste qe dy vite ne kete Fakultet dhe mendoj se kam njohuri dhe jam e gatshme te punoi kete pune. Poashtu femijeve mund te ju ndihmoi edhe ne lenden Gjuhe Angleze. Orari preferoi te jete mbasdite, perarsye se paradite duhet te vijoj ligjeratat ne Fakultet. nr. kontaktues: +38344876232 ose email: menalatifi@hotmail.com Gjithe te mirat per te gjitheDetale Profili

  • Femër
  • orë / ditë
  • Pagesa:
  • Transporti nga ana juaj
  • Nuk e pi duhanin

Përkujdesje për fëmijët

Edukimi dhe kualifikimet

  • Fakulteti

/komuniteti