Zhvillimi dhe rritja
javë pas jave

/Kërko kujdestare

Preshevë Kërkoj kujdestare

Familja Saliji

24/7 orë/ditë

Kerkojm urgjent babysitter ne Zvicer / Winterthur per dy vajzat e tona te jet prej presheves ose gostivarit te jet prej nje familje te mir prej moshes 30-45 vjeqare kush esht e interesuar le te lajmrohet ne ket nr te tel: +41 76 525 29 34

Detale Profili

  • orari: 24/7
  • Pagesa: 600 fr Eur
  • duhani nuk lejohet
  • me duhet përkujdesje për : 2 fëmijë

Kujdestarja duhet të bëjë këto shërbime shtesë:

  • Pastrimin e shtëpisë

/komuniteti