Zhvillimi dhe rritja
javë pas jave

/Kërko kujdestare

Prishtinë Kërkoj kujdestare

Edona Lleshaj

Gjdo dit orë/ditë

Pershendetje Jam Edona jetoj ne Zvicer Kerkoj nje kujdestares nga shqipria per kujdestarin e femijes tim gjat kohes se jemi ne pun . Kerkojm ugjentisht prej dates 4.6.2019 Ju faliminderit

Detale Profili

  • orari: Gjdo dit
  • Pagesa: Si pas marrveshjes Eur
  • duhani lejohet
  • me duhet përkujdesje për : 1 fëmijë

/komuniteti