Zhvillimi dhe rritja
javë pas jave

/Kërko kujdestare

Prishtinë Kërkoj kujdestare

Sili Vitija

8-10 orë/ditë

Une kërkoj kujdestare për vajzen time 9 muajsh në zvicer në zyri të jeni e dashur me fëmi dhe të sinqert të jeni në moshen 30-48 vjeqare për interesim më kontaktoni në numrin 0041762166523 në viber ose wazap

Detale Profili

  • orari: 8-10
  • Pagesa: 500 franga Eur
  • duhani nuk lejohet
  • me duhet përkujdesje për : 1 fëmijë

Kujdestarja duhet të bëjë këto shërbime shtesë:

  • Pastrimin e shtëpisë

/komuniteti