Zhvillimi dhe rritja
javë pas jave

/Kërko kujdestare

Prishtinë Kërkoj kujdestare

V. B.

24/7 orë/ditë 2 vite eksperiencë

Kerkojm kujdestare per femi tone djali 2 vjet vajza 4 vjet. Kujdestarja duhet te pregadit ushqimin per vetveten dhe femit kur nuk jem ne shtepi. Te jet e sinqert aktive dhe e sjellshme me femit. Te interesuarit der kontaktojn ne numrin +41789763300

Detale Profili

  • 2 vite eksperiencë
  • orari: 24/7
  • Pagesa: 500-600 Eur
  • duhani nuk lejohet
  • me duhet përkujdesje për : 2 fëmijë

Kujdestarja duhet të bëjë këto shërbime shtesë:

  • Pastrimin e shtëpisë

/komuniteti