Zhvillimi dhe rritja
javë pas jave

/Kërko kujdestare

Prishtinë Kërkoj kujdestare

Mars Nuredini

9:00-18:00 orë/ditë 2 vite eksperiencë

Kerkoj kujdestare per djalin tim 14 muaj. Gjendem ne Prishtine perball stacionit te trenit. Mosha e preferuar nga 35-45. Duhet te kete pervoj pune me femij. Ju lutem te me kontaktoni ne viber +38345369641

Detale Profili

  • 2 vite eksperiencë
  • orari: 9:00-18:00
  • Pagesa: 200-250 Eur
  • duhani nuk lejohet
  • me duhet përkujdesje për : 1 fëmijë

Kujdestarja duhet të bëjë këto shërbime shtesë:

  • Pastrimin e shtëpisë

/komuniteti