Zhvillimi dhe rritja
javë pas jave

/Kërko kujdestare

Prishtinë Kërkoj kujdestare

Ardita Jasiqi

8h-19h orë/ditë 2 vite eksperiencë

Kerkojm nje kujdestare per qikat e tana. Dikan se mundet me bo aktivitete, me dal mu shetit et tjera. Na do te jemi aty ton diten ama smundem me u mar me to se do te punojm ne hotel.

Detale Profili

  • 2 vite eksperiencë
  • orari: 8h-19h
  • Pagesa: 700 Eur
  • duhani nuk lejohet
  • me duhet përkujdesje për : 2 fëmijë

Kujdestarja duhet të bëjë këto shërbime shtesë:

  • Pastrimin e shtëpisë

/komuniteti