Zhvillimi dhe rritja
javë pas jave

/Kërko kujdestare

Prizren Kërkoj kujdestare

Perparim Gashi

- orë/ditë

Kerkoj Beibisiter ne Luzern te Zvicrres Vajza eshte 4 muajshe te jet Familjare.nr kontaktues +41 79 555 16 73

Detale Profili

  • orari: -
  • Pagesa: sipas marrveshjes Eur
  • duhani nuk lejohet
  • me duhet përkujdesje për : 1 fëmijë

Kujdestarja duhet të bëjë këto shërbime shtesë:

  • Pastrimin e shtëpisë

/komuniteti