Zhvillimi dhe rritja
javë pas jave

/Kërko kujdestare

Prishtinë Jam kujdestare

D R (10)

7-8 orë/ditë 3 vite eksperiencë

Pershendetje Zonja te nderuara ,kerkoje pune si kujdestare kam pervoje pune jam shume e dashur dhe e qete me femijet .. Nr kontaktues . +38349678756Detale Profili

 • Femër
 • 3 vite eksperiencë
 • 7-8 orë / ditë
 • Pagesa: Me marreveshje
 • Transporti nga ana ime
 • Nuk e pi duhanin
 • Mund të përkujdesem për : 2 fëmijë

Përkujdesje për fëmijët

 • Të sapolindurit (gjer në 12 muaj)
 • Nga 1 vjeç gjer 3 vjeç
 • Nga 3 deri 7 vjeç

Shërbime shtesë

 • Pregatis ushqim për fëmiun
 • Hekuros
 • Pastroj shtëpinë
 • Marr fëmiun nga kopshti/shkolla

Edukimi dhe kualifikimet

 • Shkollën e mesme
 • Kryqi i kuq/Ndihma parë
 • Fakulteti

/komuniteti