Zhvillimi dhe rritja
javë pas jave

/Kërko kujdestare

Tetovë Kërkoj kujdestare

V Z

8 orë/ditë 2 vite eksperiencë

Pershendetje, jam e interesuar per nje babysiter ne zvicer, duhet te jet e sjellshme serioze dhe e dashur rendesi ka perkujdesi femijeve, per me teper me kontaktoni ne whatsapp ne nr 0041786932923

Detale Profili

  • 2 vite eksperiencë
  • orari: 8
  • Pagesa: 2 Eur
  • duhani lejohet
  • me duhet përkujdesje për : 2 fëmijë

/komuniteti