Zhvillimi dhe rritja
javë pas jave

/Kërko kujdestare

Prishtinë Kërkoj kujdestare

Edona Sh.

8 ore orë/ditë 2 vite eksperiencë

Kerkoj kujdestare per femije, te interesuarat te me kontaktojne 044 777 909

Detale Profili

  • 2 vite eksperiencë
  • orari: 8 ore
  • Pagesa: me marrvesghe Eur
  • duhani nuk lejohet
  • me duhet përkujdesje për : 1 fëmijë

Kujdestarja duhet të bëjë këto shërbime shtesë:

  • Pastrimin e shtëpisë

/komuniteti