Zhvillimi dhe rritja
javë pas jave

/Kërko kujdestare

Vlorë Jam kujdestare

Sonja Matohiti

orë/ditë

Pershendetje jam Sonja Matohiti nerkoj pun si Babysitter, momentalisht jam ne zvicerr dhe mund te filloj menjeher. Te interesuarit zu lutem me kontaktoni 00355683132119 ose 0041766037891 Faleminderit.Detale Profili

 • Femër
 • orë / ditë
 • Pagesa: Sipas marr eshjes
 • Transporti nga ana juaj
 • Nuk e pi duhanin
 • Mund të përkujdesem për : 2 fëmijë

Përkujdesje për fëmijët

Shërbime shtesë

 • Pregatis ushqim për fëmiun
 • Hekuros
 • Pastroj shtëpinë
 • Marr fëmiun nga kopshti/shkolla

Edukimi dhe kualifikimet

 • Kryqi i kuq/Ndihma parë

/komuniteti