Zhvillimi dhe rritja
javë pas jave

/Kërko kujdestare

Prishtinë Jam kujdestare

Tina K (21)

8,9 orë/ditë 3 vite eksperiencë

Punoj si kujdestare per femije munde te kujdesem per 2 apo 3 femije,po ashtu mund te beje kujdes te ndonje te moshuare,ju lutem te me kontaktojn vetem femrat jam me mbules nikab nga prishtina,Punoj edhe ne shkup.Me kontektoni ne whatsap ose viber. +38344810344.Detale Profili

 • Femër
 • 3 vite eksperiencë
 • 8,9 orë / ditë
 • Pagesa: 250€
 • Transporti nga ana juaj
 • Nuk e pi duhanin
 • Mund të përkujdesem për : 2 fëmijë

Përkujdesje për fëmijët

Shërbime shtesë

 • Pregatis ushqim për fëmiun
 • Pastroj shtëpinë

Edukimi dhe kualifikimet

 • Shkollën e mesme
 • Kryqi i kuq/Ndihma parë

/komuniteti