Zhvillimi dhe rritja
javë pas jave

/Kërko kujdestare

Prishtinë Kërkoj kujdestare

A A

- orë/ditë 1 vit eksperiencë

Pershendetje kerkojm kujdestare per nje femije (vajz 3 vjeqe) ne zvicerr, kujdestsrja te jet na maqedonia ose kosova lindore, tel +41791952657

Detale Profili

  • 1 vit eksperiencë
  • orari: -
  • Pagesa: - Eur
  • duhani lejohet
  • me duhet përkujdesje për : 1 fëmijë

Kujdestarja duhet të bëjë këto shërbime shtesë:

  • Pastrimin e shtëpisë

/komuniteti