Zhvillimi dhe rritja
javë pas jave

/Kërko kujdestare

Prishtinë Kërkoj kujdestare

Ajshe A

9-17 orë/ditë

Kerkoj kujdestare me pervoj pune per perkujdesjen e vajzes time 1 vjecare . Kujdestarja qe do te kujdeset per vajzen ka me u marr veq me vajzen dhe kerkesat e saja dhe jo me pune tjera. te interesuarat te me lajmerohen ne 049754753

Detale Profili

  • orari: 9-17
  • Pagesa: me marreveshje Eur
  • duhani nuk lejohet
  • me duhet përkujdesje për : 1 fëmijë

/komuniteti