Zhvillimi dhe rritja
javë pas jave

/Kërko kujdestare

Prishtinë Kërkoj kujdestare

Argjira Kadriu GRAPCI

8:00 -14:00 orë/ditë 2 vite eksperiencë

Pershendetje jam Argjira, Eshte liru vendi i punes Banesa dy dhomeshe ne Prishtine Mirembajtje rreth puneve te baneses dhe kujdes per djalin 8 vjeq! Kandidatet qe jetojne ne Prishtine kane perparesi. Te interesuarat serioze te lajmerohen ne kete numer: 044111454

Detale Profili

  • 2 vite eksperiencë
  • orari: 8:00 -14:00
  • Pagesa: me marrveshje Eur
  • duhani nuk lejohet
  • me duhet përkujdesje për : 1 fëmijë

Kujdestarja duhet të bëjë këto shërbime shtesë:

  • Pastrimin e shtëpisë

/komuniteti