Zhvillimi dhe rritja
javë pas jave

/Kërko kujdestare

Prishtinë Kërkoj kujdestare

Seba K

3 muaj orë/ditë 2 vite eksperiencë

Pershendetje jemi nje familje serioze nga gjermani dhe na duhet nje person per pun shpije dhe me pregadit ushqim edhe perkujdesje per nenen per momentin. Nese jeni te interesume me lajmeoni. Ne shpi jetojn vetem 3 persona te rritun me kontaktoni ne ket numer na duhet prej 28.7.2019 numri esht 0041766906840

Detale Profili

  • 2 vite eksperiencë
  • orari: 3 muaj
  • Pagesa: 500euro Eur
  • duhani lejohet
  • me duhet përkujdesje për : 1 fëmijë

/komuniteti