Zhvillimi dhe rritja
javë pas jave

/Kërko kujdestare

Elbasan Jam kujdestare

Lela L (0)

8-10 orë/ditë 2 vite eksperiencë

Pershendetje, jam e interesuar per pune si babysitter te jene familje serioze dhe e rregullt,per me teper me kontaktoni ne nr: 00355692463166Detale Profili

  • Femër
  • 2 vite eksperiencë
  • 8-10 orë / ditë
  • Pagesa: 800
  • Transporti nga ana juaj
  • Nuk e pi duhanin
  • Mund të përkujdesem për : 2 fëmijë

Përkujdesje për fëmijët

/komuniteti