Zhvillimi dhe rritja
javë pas jave

/Kërko kujdestare

Gjilan Kërkoj kujdestare

Bona Bona

24 orë/ditë 1 vit eksperiencë

Kerkoj kujdestare per femijet e mi ne zvizer. Zonje te jet e qet dhe e perkushtuar per femijet. Te interesuarat ne te lajmrohen ne ket numer +49791739388

Detale Profili

  • 1 vit eksperiencë
  • orari: 24
  • Pagesa: 600 euro Eur
  • duhani lejohet
  • me duhet përkujdesje për : 3 fëmijë

Kujdestarja duhet të bëjë këto shërbime shtesë:

  • Pastrimin e shtëpisë

/komuniteti