Zhvillimi dhe rritja
javë pas jave

/Kërko kujdestare

Pogradec Jam kujdestare

Erjola Banushi (0)

orë/ditë 1 vit eksperiencë

Pershendetje nese jeni te interesuar per nje baby-sitter te sjellshme te qete dhe korrekte me kontaktoni ???? +355676485850Detale Profili

  • Femër
  • 1 vit eksperiencë
  • orë / ditë
  • Pagesa:
  • Transporti nga ana juaj
  • Nuk e pi duhanin
  • Mund të përkujdesem për : 3 fëmijë

Përkujdesje për fëmijët

Shërbime shtesë

  • Pastroj shtëpinë

Edukimi dhe kualifikimet

  • Fakulteti

/komuniteti