Zhvillimi dhe rritja
javë pas jave

/Kërko kujdestare

Durrës Jam kujdestare

E K (23)

12 orë/ditë 3 vite eksperiencë

Pershendetje Jam 23 vjece,katolike (per disa feja ka rendesi) Interesohem te punoj si babysitter + pastruese. Mund te kujdesem per 2 femij dhe ambjentin e shtepise mundem ta pastroj gjat kohes qe femijet jane ne shkolle. Une jam nje vajze e re dua shume te punoj dhe te ndimoj familjen, nuk eshte e lehte per askend te largohet ne drejtim te nje familje qe nuk e njeh, Ndaj do ju lutesha nese jeni familje e rregullt te me kontaktoni.Detale Profili

  • Femër
  • 3 vite eksperiencë
  • 12 orë / ditë
  • Pagesa: 800
  • Transporti nga ana juaj
  • Nuk e pi duhanin
  • Mund të përkujdesem për : 2 fëmijë

Përkujdesje për fëmijët

/komuniteti