Zhvillimi dhe rritja
javë pas jave

/Kërko kujdestare

Prizren Kërkoj kujdestare

Lena Kryeziu

Sipas marrveshjes orë/ditë

Pershendetje kerkoj kujdestare per dy femij te interesuarat te ne kontaktojn ne Wats app ose Viber 0041 76 371 14 16

Detale Profili

  • orari: Sipas marrveshjes
  • Pagesa: Sipas marrveshjes Eur
  • duhani lejohet
  • me duhet përkujdesje për : 2 fëmijë

/komuniteti