Zhvillimi dhe rritja
javë pas jave

/Kërko kujdestare

Gjilan Kërkoj kujdestare

Dona Dona

8:30 orë/ditë 2 vite eksperiencë

Pershendetje, jam Dona nga Zvicrra- Zürich Kerkoj nje Dado per femijet e mi (binak) 1vjetor te perkujdeset per te si dhe per punt e shtepis Pagesa : 650.- + bileta Jemi familje serioze Me kontakto

Detale Profili

  • 2 vite eksperiencë
  • orari: 8:30
  • Pagesa: 650 Eur
  • duhani lejohet
  • me duhet përkujdesje për : 0 fëmijë

Kujdestarja duhet të bëjë këto shërbime shtesë:

  • Pastrimin e shtëpisë

/komuniteti