Zhvillimi dhe rritja
javë pas jave

/Kërko kujdestare

Prishtinë Kërkoj kujdestare

Ardita Misini

vetem diten orë/ditë 1 vit eksperiencë

na duhet sod me ardh dikush me kan neser te na vendi asht ne zvicer whatsapp ose viber 079 591 28 95

Detale Profili

  • 1 vit eksperiencë
  • orari: vetem diten
  • Pagesa: me patent shoferit 1000fr pa patent shoferit 600 Fr Eur
  • duhani lejohet
  • me duhet përkujdesje për : 2 fëmijë

/komuniteti