Zhvillimi dhe rritja
javë pas jave

/Kërko kujdestare

Pejë Kërkoj kujdestare

Teuta M.

Mas marveshje orë/ditë 1 vit eksperiencë

Kerkoj kujdestare per 2 fmit e mi. Paga 500 franga. Kujdeset per fmit edhe gatim. Per mashum me kontaktoni 0041763792823. nisa je punes 18.10.19. Mosha 25-35.duhet mu kan kujdestarja e qet edhe e dashur me fmit. Dojna dikonin per ma gat do me than qdo 3 muj. Me kontaktoni

Detale Profili

  • 1 vit eksperiencë
  • orari: Mas marveshje
  • Pagesa: 500 Eur
  • duhani nuk lejohet
  • me duhet përkujdesje për : 0 fëmijë

/komuniteti